World Bus Driving Simulator 0.96 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 votes, average: 3,50 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu530 MB
  • ÜreticiDynamic Games Ltda
  • Kurulum"world-bus-driving-simulator-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 4.744 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

World Bus Driving Simulator apk oyunu diğer simülatör oyunlarına benzese de kendi türündeki oyunlar arasında farkını ortaya koyan oyunlardan biri. Google play mağazalarında örneği çok bulunan yolcu taşıma oyunlarından birisidir. Güncel sürümünü eklemek istediğim bu oyunda yapacağınız şey çok basit. Şehir içinde kendi rotanızda yolcuları taşıyor ve onların rahatlığını sağlayarak gitmek istedikleri yere götürüyorsunuz.

Şehirler arasında gezeceğiniz uzun soluklu yolculuklar size oldukça eğlenceli gelecek, oyunda para kazanmak zor olduğundan yeni otobüsler almak vb. oldukça zor olabiliyor. Bu nedenle oyunun otobüs ve para hileli apksını sizlere sunmak istedir, siz değerli üyelerimiz oyunu hemen indirerek bu hileyi aktif edebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.