Wrestling Revolution 3D Kilitleri Açık Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu53.9 MB
  • ÜreticiMDickie
  • Kurulum"wrestling-revolution-3d-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 720 views

Wrestling Revolution 3D oyunu bir amerikan güreşi oyunudur. Televizyonlarda her zaman izlediğimiz o heyecan veren güreşleri sizde gerçek olmasa da mobil oyunda yapabilirsiniz. Televizyondaki heyecanın neredeyse yansıtan ve sizi eğlendirecek olan bu oyunda grafikler biraz kötü olsa da oynanalabilirliği bulunuyor. Oyunda bir çok detay olduğundan başlarda oyunu anlamanız biraz zor olabiliyor fakat anladıktan sonra oyunu çok rahat bir şekilde oynayabiliyorsunuz ve daha iyi bir hale geliyor.

Oyundaki karakterinizi istediğiniz gibi giydirip saçınıza başınıza şekil verebiliyorsunuz. Başlarda oyun kolay ilerlese de rakiplerinizi yenip ilerledikçe daha zorlu rakipler geliyor. Bu nedenle sizin yapacağınız şey daha stratejik ve iyi ataklar yapmak olacak. Sizde oyundaki bütün sınırlamaları ve kilitleri kaldırmak için kilitleri açık mod apkyı sitemizden indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.