Zombie Age 2 1.2.3 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 3,80 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu28.9 MB
  • ÜreticiDIVMOB CO., LTD
  • Kurulum"zombie-age-2-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.384 views

Güncelleme Tarihi

Zombie Age 2 oynaması keyifli sevimli karakterlere ve aksiyon dolu yapıya sahip olan bir oyun. Oyun basit olmasının yanında birde detaylarının fazla olması oyunu daha keyifli bir hale getiriyor. Oyundaki amacınız kontrol ettiğiniz karakterin üzerine gelen zombilere karşı mücadele edeceksiniz ve onları yok etmeye bölümü geçmeye çalışacaksınız. Oyunda size başlangıçta ufak bir eğitim modu veriliyor ve bu modda oyunu öğreniyorsunuz daha sonra ise farklı mekanlarda üzerinize gelen zombileri öldürerek hayatta kalmaya çalışıyor ve yeni bölümlere geçmeye çalışıyorsunuz.

Zombie Age 2 oyununda paranında büyük bir önemi var bunun sebebi ise,oyunda yeni silahlar alıp bu silahları parayla güçlendirebiliyorsunuz. Bunun dışında ise zombilere karşı kendinizi daha savunmalı hale getirecek zırh ve ekipmanlarıda para ile sağlayabiliyorsunuz. Oyunda daha kolay bir şekilde bölümleri geçebilin diye sizlere Zombie Age 2  oyununun para hileli apksını sunuyoruz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.