Zombie Combat Simulator v1.3.1 Kilitleri Açık Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,50 out of 5)
Loading...
  • LisansSeçim yapınız
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu282.2 MB
  • ÜreticiAirBlade Studio
  • Kurulum"zombie-combat-simulator-hileli-apkindirsene.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 442 views

Güncelleme Tarihi

Zombie Combat Simulator oyununda dünyayı zombi virüsü sarıyor ve sizin amacınız bu zombileri püskürtmek ve onların yayılmasını engellemek olacak. Laboratuvar ortamlarında kendilerini çoğaltmaya ve yayılmaya devam eden bu virüsleri durdurmak için isterseniz tek başınıza savaşabiliyor veya başka bir mod ile internet üzerinden arkadaşlarınızla mücadele edip virüsün yayılmasını beraber engelleyebiliyorsunuz.

Oyunda bir çok şey bulunuyor fakat oyun tek başına oynayınca pekte güzel oluyor diyemeyeceğim, fakat internet üzerinden kurduğunuz lobi ile birlikte arkadaşlarınızla bu mücadeleye katılıp zombilerin laboratuvarlarına baskın yaparak onları yok etmek oldukça eğlenceli oluyor. Sizde zombie combat simulator apkyı kilitleri açık olarak sitemizden indirebilir ve bu aksiyonlu mücadeleye katılabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.