Zombie Tsunami 4.0.2 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,50 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu70.2 MB
  • ÜreticiMobigame S.A.R.L.
  • Kurulum"zombie-tsunami-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.172 views

Güncelleme Tarihi

Zombie Tsunami oyununda insanları zombileştirmeye çalışacaksınız. Sonsuza kadar yürüyen bir zombiyi kontrol ediyorsunuz,bu zombi üzerinden geçtiği bütün insanları ısrarak onları zombi yapıyor ve peşinden sürüklüyor. Kısaca kendi zombilerden oluşan ordunuzu kuruyorsunuz. Fakat oyun göründüğü kadar kolay değil,oyunda karşınıza farklı farklı engeller çıkıyor. Örneğin arabalar geliyor ve üstlerinden atlamak zorunda kalıyorsunuz,bazende bombalardan kaçıyorsunuz. Eğer kaçamaz ve bunlara takılırsanız geride kalıyorsunuz ve baştan başlıyorsunuz.

Ayrıca karşınıza boşluklar vb.de çıkabiliyor yani oyun oldukça eğlenceli bir oyun. Sizde benim gibi kendiniz zombi olup zombiden bir ordu yapmanın eğlenceli olduğunu düşünüyorsanız hemen Zombie Tsunami oyunu para hileli olarak sitemizden indirebilir ve oyundaki skiller gibi şeyleri kolayca alabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.