Drift Max 4.95 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu64.1 MB
  • ÜreticiTiramisu
  • Kurulum"Drift-max-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.537 views

Güncelleme Tarihi

Drift Max oyunu,android platformlarında bulunan ve diğer rakiplerine göre oldukça üst seviyede ve başarılı olan bir yarış oyunudur. Oyunun adındanda anlayacağınız gibi bu oyunda amacınız drift yapmak olucak. Günümüzdeki arabalara çok benzeyen 11 tane drift yapma aracından birini alarak oyuna başlıyor ve bölümlerde diğer araçları geçerek birinci olmaya ve en iyi drifti siz yapmaya çalışıyorsunuz.

Oyun mobil plaftormlarda olsa da neredeyse bilgisayar oyunlarını aratmayan bir grafiğe ve oynanışa sahip,eğer bu tarz oyunlara aşinaysanız ve arabanızla drift yapmayı seviyorsanız kesinlikle Drift Max oyununu indirebilirsiniz. Para hilesi sayesinde ise istediğiniz arabaya sahip olabilir ve onu güçlendirebilirsiniz.

Oyunun PRO sürümüne burdan ulaşabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.