Burrito Bison: Launcha Libre 2.83 Sonsuz Para ve Güç Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu63.7 MB
  • ÜreticiKongregate
  • Kurulum"Burrito-bison-launcha-libre-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 349 views

Güncelleme Tarihi

Burrito Bison: Launcha Libre oyununda öncelikle yapıcağınız şeyden bahsetçek olursak,bir süper kahraman ile jelibon dövüyorsunuz diyebilirim. Jelibon dövmek komik gelsede,aslında amaç pek öyle değil. Yaptığınız şey en yüksek hıza ulaşmak olucağını söyleyebilirim. Kontrol ettiğiniz karakteri fırlatıyorsunuz ve fırlattığınızda her çarptığınız jelibonlar size hız vericek ve sizde en yüksek hıza ulaşmaya çalışacaksınız.

Ekranın sağ alt köşesinde hız barınız oluyor ve burdan hızınızı kontrol edebiliyorsunuz,onun dışında eğer jelibonlara çarpmaz ve yavaş giderseniz bir yerden sonra bir engele takılıyor ve düşerek kaybediyorsunuz. Kısaca oyun hem eğlenip hemde kendinizi geliştirebileceğiniz bir oyun. Çünkü oyunda farklı güçte farklı karakterler bulunuyor. Sizde hemen oyunu indirin ve hileli olarak oynamaya başlayın.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.