Car Dealer Simulator v4.5 Hileli Mod Apk İndir – Bedava Alışveriş
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu73.4 MB
  • ÜreticiAppscraft
  • KurulumOyunda para kazanmak asıl amaç olduğu için para kazanma hilesi bulunmuyor fakat alışveriş yaparken daha kolay olabilecek eklentilere ücretsiz olarak sahip olabileceksiniz. "car-dealer-simulator-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 858 views

Güncelleme Tarihi

Car Dealer Simulator oyununu bir alım satım oyunu olarak düşünebilirsiniz burada alıp satacağınız şey araba olacak. Oyuna belli bir miktar parası olan biri olarak başlıyorsunuz ve bu parayı katlamanız gerekiyor bu nedenle de sizi en çok kâr ettirebilecek arabayı seçecek ve onu satışa koyacaksınız. Arabanın kilometresi, üretim yılı gibi detaylara bakıp satıcıyı çağırabiliyor ve bu satıcıyı ikna edip indirim yaptırabiliyorsunuz veya indirim yapmaya da biliyor bu satıcının insafına kalmış oluyor.

Oyunun basit olan kısmının dışında bir de bazı detayları var, örneğin arabanın hasarı olabiliyor veya bazı sorunları olabiliyor fakat siz alırken bunu göremiyorsunuz ve bunun için belirli aletlere sahip olabilmeniz gerekiyor ve bu nedenle o aletlere sahip olmadan önce biraz temkinli olmanızda fayda var. İlerledikçe arabalara arıza tespiti ve test sürüşleri yaparak nasıl bir araba olduğunu anlayabiliyor ve ona göre alabiliyorsunuz. Oyunda bazen satın aldığınız arabalar aldığınızdan oldukça düşük fiyata gidebiliyor ve bu nedenle alışveriş yaparken dikkatli olmalısınız. Sizde oyunu alışveriş hileli apk olarak indirip oynayın.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.