Free Fire Battlegrounds v1.19.0 Nişan Alma Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 votes, average: 3,50 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu315 MB
  • ÜreticiGARENA
  • Kurulum"freefire1190mod-apkindirsene.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 4.258 views

Güncelleme Tarihi

Free Fire Battlegrounds oyununu pubg’nin farklı bir versiyonu olarak düşünebilirsiniz. Oyun aksiyon ve hayatta kalma türlerini içermekte ve pubgyle benzer mantığa sahiptir. Bir adaya paraşütünüzle birlikte istediğiniz bir yere atlıyorsunuz ve etraftan size gerekli şeyleri toplayarak savaşa giriyorsunuz. Amacınız etrafınızdaki rakiplerinizi öldürerek galip gelmek ve birinci olmaya çalışmak olacak.

Oyun kolay değil ve siz diğer oyunculardan bir adım öne geçebilin diye sizlere Free Fire Battlegrounds oyununun nişan alma hileli apksını sunuyoruz. Bu sayede daha kolay nişan alabilecek ve rakiplerinizi rahatça öldürebileceksiniz. Sizde hemen nişan alma hileli apkyı indirerek bunu yapabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (4)

YORUM YAZ