GunCrafter Pro 2.0.7 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu56.7 MB
  • ÜreticiNaquatic LLC
  • Kurulum"guncrafter-pro-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 297 views

Güncelleme Tarihi

GunCrafter oyunu kendi silahlarınızı tasarlayacağınız bir oyundur. Eğer minecraft oyununu seviyorsanız bu oyunu da seveceğinizi düşünüyorum. Oyunda seviye mantığı falan yok,hayatta kalmayada çalışmıyorsunuz. Tek yapmanız gereken kendi silahlarınızı tasarlamak ve bu silahlarla atış talimi yapabileceğiniz bir yer ayarlamak. Yani oyun tamamen sizin hayal gücünüze göre ilerliyor diyebilirim.

Oyunda bir çok farklı eşya bulunuyor ve bu eşyaların neredeyse hepsini silah yapmakta kullanabiliyorsunuz. Oyunda hazır silahlar olsa da oyunun asıl amacı kendi silahınızı yapmak olduğu için hazır silahları tercih edeceğinizi sanmıyorum. Ayrıca oyun 3 boyutlu bir yapıya sahip olduğu için oluşturduğunuz silahları 3 boyutlu bir şekilde inceleyebiliyorsunuz. Sizde bu oyunu para hileli oynayarak daha fazla keyif almak için sitemizden indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.