Incursion Defense 1.0 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu98 MB
  • ÜreticiBooblyc
  • KurulumÖncelikle SD Datayı indirin ve rar'ın içerisindeki "com.booblyc.defensecardstd" isimli dosyayı android/obb içerisine atın daha sonrasında apkyı indirip kurabilirsiniz.
qr code
  • Toplam İndirme : 386 views

Incursion Defense oyunu adındanda biraz anlayabileceğiniz gibi kulelerinizi savunacağınız bir oyundur.Bu oyunda kulelerinizi orkların saldırısına karşı koruyorsunuz.Oyun eğlenceli oynayış yapısı ve grafikleri ile birlikte sizi oldukça eğlendirebilecek bir oyun.Strateji oyunları arasında oldukça popüler türden olan kule savunma oyunları arasında gerçekten güzel olanlar bir tanesidir Incursion Defense oyunu.Oyun içerisinde büyücü,savaşçı ve okçu gibi karakterleri oyunun size belirlediği bir sınır içerisindeki yerlere yerleştiriyor ve orklara karşı savunma yapıyorsunuz.

Oyunun şöyle bir eksisi var ki ilk 4 bölümde bölümü hızlı bir şekilde geçemiyorsunuz hızlandırma 4. bölümde geliyor hatta şöyleki ilk bölüm ortalama 10 dakikaya kadar sürüyor.Fakat bu dezavantajına rağmen oyun ilerledikçe gerçekten sizi eğlendiriyor ve oyuna hapsediyor.Sizde bu şekilde defans oyunlarını seviyorsanız ve oynamaktan keyif alıyorsanız Incursion Defense oyununu indirip oynamalısınız.Sizlere verdiğimiz para hilesi sayesindede oyun içerisinde yeni silahlar elde ederek düşmanlarınıza karşı galip gelebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.