PewDiePie’s Tuber Simulator Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu101.3 MB
  • ÜreticiOuterminds Inc.
  • KurulumOyunu hileli bir şekilde oynamanız için bunları yapın;
    1. Öncelikle PewDiePie's Tuber Simulator SD Data'yı indirin ve rar'ın içerisinde bulunan "com.outerminds.tubular" isimli dosyayı android/obb klasörüne atın.
    2. Sonrasında ise APK'yı indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 380 views

Güncelleme Tarihi

PewDiePie’s Tuber Simulator,youtubedan herkesin tanıdığı PewDiePie(Felix)’in yapımını sağladığı bir oyundur.Oyun içerisinde kontrolünü sağladığınız bir karakter ile sıfırdan youtube macerasına atılacağınız bir oyundur.Oyunda videolar çekiceksiniz ve videolardan başlarda ufak ufak izlenmelere ve paralara sahip olacaksınız.Bu paralar ile oyunun mağazasındaki aksesuarları,donanımları ve ekipmanları alarak izlenmenizi arttıracaksınız ve bu sayede youtube’da tanınan biri hale geleceksiniz,siz ekipmanlarınızı ve aksesuarlarınızı geliştirdikçe video izlenmeleriniz ve aboneleriniz artacak,izlenme ve aboneleriniz arttıkçada daha çok para kazanmaya başlıyacaksınız ve bu döngü böyle devam edecek.Oyun içerisinde para çok sıkıntı olabiliyor ve hızlı gelişemeyebiliyorsunuz,bizim sizlere vericeğimiz Para Hileli Apk sayesinde oyun daha kolay bir hale gelecek ve en tanınan youtuberlardan biri haline gelebileceksiniz,sizde hemen bir youtuber edasıyla oyun içerisinde kendi kanalınızı kasmak ve geliştirmek istiyorsanız PewDiePie’s Tuber Simulator’u indirin ve oyuna başlayın!

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ