Stickman Dismount 2.0 Kilitler Açık Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu25.2 MB
  • ÜreticiViperGames
  • Kurulum"stickmandismounting20mod-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 356 views

Güncelleme Tarihi

Stickman Dismount oyunu eğer canınız sıkılıyor ve vakit geçmiyorsa vakit geçirebileceğiniz bir oyundur.Oyunda öyle pek bi amaç bulunmuyor oyunda sadece bir çöp adam var ve siz buna binevi işkence yapıyorsunuz yani çöp adama verebileceğiniz en çok hasarı vermeye çalışıyorsunuz.Oyunda bölümlerde var ve bu bölümleri geçmeniz için çöp adamı 3 saniye boyunca haraketsiz bırakmanız lazım ve bunuda onun canını yakarak yani ona hasar vererek sağlıyabiliyorsunuz.Ayrıca oyunda farklı farklı mekanlar bulunuyor ve siz bölümleri geçtikçe mekanlar değişiyor.Birde mekan değiştikçe mekan içerisinde yapabileceğiniz şeyler artıyor,bombalar,rampalar vb. derken bir çok imkan sağlanıyor ve sizde ona göre çöp adam karakterine hasar vermeye çalışıyorsunuz.Kısacası oyun  zamanınızı değerlendirebileceğiniz eğlenceli bir oyundur.Sizlerde verdiğimiz kilitleri açık apksını indirerek oyunu oynayabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.