The Simpsons: Tapped Out 4.35.5 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu50.3 MB
  • ÜreticiELECTRONIC ARTS
  • Kurulum"lara-croft-relic-run-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 340 views

Güncelleme Tarihi

The Simpsons: Tapped Out oyunu şehrinizi kurarak geliştireceğiniz bir oyundur. Simpsonları biliyorsunuzdur,televizyonlarda oldukça popüler bir çizgi film olan simpsonlar şimdide android platformunda karşımıza çıkıyor. Bu kadar popüleriteyi elde etmişken neden birde mobil uygulama yapmayalım diye düşünen yapımcılar Simcity benzeri fakat kendine has bir hikayesi olan gerçekten güzel bir oyun ortaya çıkarmış.

Oyuna başlangıçta hikayesini öğrenerek başlıyorsunuz fakat türkçe olmadığı için türkçe altyazı desteğiyle hikayesini öğrenebiliyorsunuz. Gerçekten güzel hikayeye sahip olan oyunda paranız ile şehrinizi daha çok geliştirip üzerine katarak gideceksiniz. Bu yüzden sizlere The Simpsons: Tapped Out oyununun para hileli apksını sunuyoruz,bu sayede kolayca şehrinizi geliştirebileceksiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.